Arrestohet shoferi i kamionit që u përplas me benzin në Rrogozhinë – Elbasan ku humbi jetën 27 vjeçari

Arrestohet shoferi i kamionit që u përplas me benzin në Rrogozhinë – Elbasan ku humbi jetën 27 vjeçari

Aksident rrugor në Turqi, raportohet për 16 viktima dhe 21 të plagosur
Aksident tragjik në Lushnje – Regjistrohen 2 viktima
Në zonën e kuqe edhe Shqipëria. Rënia e raketës kineze në Tokë.

Policia ka arrestuar shoferin e kamionit që përplasi benzin ku humbi jetën 27 vjeçarit. Aksidenti i rëndë u shënua më 4 gusht 2022 në aksin Rrogozhinë – Elbasan në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”.
49 vjeçari akuzohet pë shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor. “duke drejtuar një mjet kamion është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Festim Meçe, dhe si pasojë e aksidentit 27-vjeçari ka humbur jetën’ informoi sot policia.

COMMENTS

WORDPRESS: 0