Arrestohet shoferi i kamionit që u përplas me benzin në Rrogozhinë – Elbasan ku humbi jetën 27 vjeçari

Arrestohet shoferi i kamionit që u përplas me benzin në Rrogozhinë – Elbasan ku humbi jetën 27 vjeçari

Tragjedi në ditët e para të 2022/ 5 të vdekur dhe 21 të plagosur nga përplasja e autobuzit
Aksidentohet makina e ushtrisë te “Qafa e Vishës” në Himarë, si është gjendja e ushtarëve
Aksident në Itali/ Humb jetën 22 vjeçarja shqiptare dhe 3 fëmijë

Policia ka arrestuar shoferin e kamionit që përplasi benzin ku humbi jetën 27 vjeçarit. Aksidenti i rëndë u shënua më 4 gusht 2022 në aksin Rrogozhinë – Elbasan në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”.
49 vjeçari akuzohet pë shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor. “duke drejtuar një mjet kamion është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Festim Meçe, dhe si pasojë e aksidentit 27-vjeçari ka humbur jetën’ informoi sot policia.

COMMENTS

WORDPRESS: 0