Arrestohen 3 të mitura – Rrahën një vajzë dhe incizuan skenën

Arrestohen 3 të mitura – Rrahën një vajzë dhe incizuan skenën

E rëndë/’Nëna më shiti tek tutorja për 350 €, më përdhunuan në grup’ 41 vjeçarja apelon për ndihmë
Loto dhe alkool e më pas dhunë ndaj gruas dhe djalit. Gruaja rrëfen 10 vite tmerr
Mësuesja rreh me rrip nxënësin, ai braktis shkollën

Dje në Gllogovc raportohet se janë arrestuar tri të mitura nga Kosova të cilat kanë rrahur një vajzë dhe për më tepër e kanë incizuar veprimin e ulët që kanë kryer. Raportim ky nga policia. Pas një interviste në prani të një punëtori social dhe avokati, të miturat janë dërguar për mbajtje.

 

Njoftimi zyrtar i policisë:

Gllogovc, 24.05.2021. Raportohet se janë arrestuar tri femra të mitura kosovare pasi që të njëjtat në bashkëveprim kanë rrahur dhe inçizuar me telefon viktimën e mitur kosovare. Pas intervistimit në prezencë të punëtorit social dhe avokatit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0