Ambasada amerikane uron besimtarët për Krishtlindje: Një vit të ri të lumtur dhe të begatë!

Ambasada amerikane uron besimtarët për Krishtlindje: Një vit të ri të lumtur dhe të begatë!

Tiranë, qytetarët në mbrojtje të popullit Palestinez, Policia ushtron dhunë dhe shoqëron disa Protestues
Viti që ndryshoi jetën përgjithmonë…
​Eurodeputetja e pyet për martesat mes të miturve, Hahn zbulon sa para ka marrë Shqipëria për komunitetin Rom e Egjyptian

Ambasada amerikane në Tiranë ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë në lidhje me festën e Krishtlindjes.

Përmes një postimi në facebook ambasada uron shqiptarët për një vit të lumtur dhe të begatë.

Postimi në facebook:

“Gëzuar Krishtlindjet! Nga të gjithë ne në Ambasadën e SHBA! Gëzuar festat dhe urimet më të mira për një vit të ri të lumtur dhe të begatë!”, shkruan ambasada.

FAXWEB

COMMENTS

WORDPRESS: 0