Alarm për bombë në Aeroportin e Rinasit/ Bie sistemi i alarmit, evakuuohen të gjithë punonjësit dhe qytetarët

Alarm për bombë në Aeroportin e Rinasit/ Bie sistemi i alarmit, evakuuohen të gjithë punonjësit dhe qytetarët

Dyshime për bombë në aeroportin Ndërkombëtar të Rinasit. Evakuohen punjonjësit dhe qytetarët nga Rinasi, bie sistemi i alarmit.  Forca të shumta policie dhe të shërbimit zjarrfikës kanë mbërritur me urgjencë në vendngjarje. Ende nuk dihen shkaqet e alarmit.

Plagosi me thikë një person, arrestohet 19-vjeçari në Korçë
Investigimi/ “Më duhet oksigjen, pacienti do më vdesë rrugës”-Familjari: Doktor, të lutem ma mbaj këtu babën, më i sigurtë është…
Fshati Belorta, mungon uji i pijshëm

Dyshime për bombë në aeroportin Ndërkombëtar të Rinasit.

Evakuohen punjonjësit dhe qytetarët nga Rinasi, bie sistemi i alarmit. 

Forca të shumta policie dhe të shërbimit zjarrfikës kanë mbërritur me urgjencë në vendngjarje. Ende nuk dihen shkaqet e alarmit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0