Aktori vret  fotografen dhe plagos regjizorin gjatë xhirimeve

Aktori vret fotografen dhe plagos regjizorin gjatë xhirimeve

Aktori i njohur Alex Baldwin vrarë aksidentalisht fotografen dhe ka plagosur regizorin gjatë xhirimeve.Ngjarja e rëndë ka ndodhur ne New Mexico ditën e enjte. Ende nuk është ngritur asnjë akuzë ndaj tij.Bëhet e ditur që arma e cila është përdorur gjatë skenës së xhirimeve ka pasur pribleme.Grupi hetimor po heton mbi plumbat që janë përdorur.

Plagosja e 2 të rinjve/Ja si nisi konflikti
Tiranë/Plagosen 2 të rinj me armë zjarri
Shkodër/ Të shtëna me armë zjarri/plagoset 24 vjeçari

Aktori i njohur Alex Baldwin vrarë aksidentalisht fotografen dhe ka plagosur regizorin gjatë xhirimeve.Ngjarja e rëndë ka ndodhur ne New Mexico ditën e enjte.
Ende nuk është ngritur asnjë akuzë ndaj tij.Bëhet e ditur që arma e cila është përdorur gjatë skenës së xhirimeve ka pasur pribleme.Grupi hetimor po heton mbi plumbat që janë përdorur.

COMMENTS

WORDPRESS: 0