Aksidentohet makina e ushtrisë te “Qafa e Vishës” në Himarë, si është gjendja e ushtarëve

Aksidentohet makina e ushtrisë te “Qafa e Vishës” në Himarë, si është gjendja e ushtarëve

Aksident në Itali/ Humb jetën 22 vjeçarja shqiptare dhe 3 fëmijë
Makina përplas motorin/ Ndërron jetë 15 vjeçari në Belsh, në gjendje të rëndë bashkëmoshatari
Aksident tragjik në Lushnje – Regjistrohen 2 viktima

Një makinë është përplasur me bordurën anësore të rrugës ne Himarë pasi shoferi ka humbur kontrollin e mjetit.
Sot, rreth orës 16:30, në vendin e quajtur “Qafa e Vishës”, shtetasi P. N., 64 vjeç, duke drejtuar një automjet të ushtrisë, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë mjeti është përplasur me bordurën anësore të rrugës.
64-vjeçari, së bashku me 2 prej ushtarakëve që udhëtonin në këtë mjet, shtetasit G. H., 23 vjeç dhe J. Ll., 32 vjeç, ndodhen në spitalin e Himarës, jashtë rrezikut për jetën.

COMMENTS

WORDPRESS: 0