Aksident në Rrugën e Kombit, tre të plagosur

Aksident në Rrugën e Kombit, tre të plagosur

Simboli i shqiponjës ‘pushton’ Japoninë, arsyeja: dhëndëri nga Fieri
Tiranë, qytetarët në mbrojtje të popullit Palestinez, Policia ushtron dhunë dhe shoqëron disa Protestues
Popullsia e Ballkanit po zvogëlohet dhe plaket. Shqipëria do pësojë tkurrje të numrit të popullsisë 26% deri në 2050.

Një aksident ka ndodhur në dalje të autostradës Milot-Fushë Krujë në hyrje të Rrugës së Kombit.

Dy makina janë përplasur kokë më kokë, për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Ata janë dërguar me urgjencë për ndihmë mjekësore në spitalin e Laçit, nga ku mësohet se ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Nga të dhënat paraprake të policisë, shkak i aksidentit mendohet të jetë bërë moti me shi dhe lagështira në rrugë.

Mcntv

COMMENTS

WORDPRESS: 0