Aksident në Kallm të Fierit/Makina përplas nënë e bijë…

Mes skamjes , sëmundjes e në qiell të hapur…
Tirania është një Përbindësh që ushqehet nga…
LUGINA E KATIT TË FUNDIT … : ATY KU SHKON NË PUNË ME TELEFERIK

Mëngjesin e kësaj të shtune ka ndodhur një aksident në Kallm të Fierit , ku një makinë ka përplasur dy gra,nënë e bijë.
Makina benz ka qenë autoshkollë, dhe ka tentuar që të parakalojë një motor, dhe për shkak se ka humbur drejtimin e mjetit, ka përplasur dy këmbësoret.
Fatmirësisht të dyja gratë janë jashtë rrezikut për jetën dhe janë dërguar drejt spitalit të Fierit për të marrë ndihmën mjeksore.
Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit dhe po vijon hetimet mbi shkaqet e aksidentit.

COMMENTS

WORDPRESS: 0