Aksident në Itali/ Humb jetën 22 vjeçarja shqiptare dhe 3 fëmijë

Aksident në Itali/ Humb jetën 22 vjeçarja shqiptare dhe 3 fëmijë

Në zonën e kuqe edhe Shqipëria. Rënia e raketës kineze në Tokë.
Tragjedia e 25-vjeçares! Sapo ishte martuar, për pak ditë do zhvendosej në Angli, por shoferi nën efektin e drogës i mori jetën në oborrin e shtëpisë
Vajza në koma prej tre javësh rihap sytë falë zërit të Gigi D’Alessio

Një aksident tragjik i ndodhur mbrëmjen e së dielës i ka marrë jetën një 22-vjeçare shqiptare dhe 3 fëmijëve.

Sipas mediave italiane aksidenti ka ndodhur në rrugën mes Via Emilias dhe Parmës, ku një makinë me të cilën udhëtonin katër persona është përplasur me një shtëpi të pabanuar.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën 22-vjeçarja shqiptare dhe 3 fëmijë të mitur të moshës 2, 8 dhe 12-vjeç, ndërkohë që ka mbetur i plagosur rëndë partneri i shqiptares.

Në media theksohet se një nga fëmijët i përkiste çiftit, ndërsa dy të tjerët kanë qenë të afërm të tyre.

Shkaqet e aksidentit shumë të rëndë po rikonstruktohen nga policia lokale e Reggio Emilia. Familja me origjinë shqiptare po udhëtonte në makinë kur automjeti u përplas me murin. Makina është shkatërruar plotësisht.

COMMENTS

WORDPRESS: 0