Aksident në Gjirokastër/ Dëmtohen dy drejtuesit e automjeteve, transportohen në spital

Aksident në Gjirokastër/ Dëmtohen dy drejtuesit e automjeteve, transportohen në spital

Naftëtaret/ Nëse do jetë takim elektoral kthehemi në grevë
Elbasan/Vrau njërin vëlla e plagosi tjetrin me thikë se motra shoqërohej me ta, dërgohet në gjyq Ardit Hida
Raporti i Komisionit Evropian për Shqipërinë thot…

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në në aksin rrugor “Gjirokastër-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Virua”. Policia bën me dije se anë përplasur automjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin G. M., 25 vjeç, banues në Memaliaj, dhe automjeti tip “Ford”, me drejtuese shtetasen J. B., 35 vjeçe, banuese në Përmet.
Për pasojë, kanë mbetur të dëmtuar të 2 drejtuesit e automjeteve, të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Gjirokastër, për të marrë ndihmën mjekësore. Gjirokastër/ Informacion paraprak
Rreth orës 10:05, në aksin rrugor “Gjirokastër-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Virua”, janë përplasur automjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin G. M., 25 vjeç, banues në Memaliaj, dhe automjeti tip “Ford”, me drejtuese shtetasen J. B., 35 vjeçe, banuese në Përmet.
Për pasojë, kanë mbetur të dëmtuar të 2 drejtuesit e automjeteve, të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Gjirokastër, për të marrë ndihmën mjekësore.
Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.
Top Channel

COMMENTS

WORDPRESS: 0