Aksident në dalje të një karburanti në Pogradec, plagoset shoferi i motorit të picave

Aksident në dalje të një karburanti në Pogradec, plagoset shoferi i motorit të picave

Makina përplas motorin/ Ndërron jetë 15 vjeçari në Belsh, në gjendje të rëndë bashkëmoshatari
Elbasan/Aksidenti në lagjen ‘5 maji’, banorët e alarmuar në protestë, po rrezikohet jeta e fëmijëve
Elbasan/Aksident në aksin rrugor Elbasn – Metarlugji

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në dalje të qytetit të Pogradecit, ku një makinë ka marrë përpara një motorist picash.

Aksidenti është regjistruar rreth orës 20:20 afër një pike karburanti në aksin nacional. Në aksident janë përfshirë një mjet dhe një motor e për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, që shërbente si punonjës picerie.

I plagosuri është transportuar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

FaxWeb

COMMENTS

WORDPRESS: 0