Aksident në aksin Elbasan-Tiranë. Përfshihen 5 makina

Elbasan/Aksidenti në lagjen ‘5 maji’, banorët e alarmuar në protestë, po rrezikohet jeta e fëmijëve
TMERR NGA ZJARRET NË GREQI, DYSHOHET SE MES VIKTIMAVE KA DHE SHQIPTARË
Covid-19/ Qeveria Greke merr masa për ti ardhur në ndihmë qytetarëve

5 makina janë përfshirë në aksident mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë ku sipas informacioneve në terren , mjeti i parë është përplasur me bodurën anësore e teksa ka qënë nën ndikimin e alkoolit ka humbur kontrrollin e mjetit. Sakaq, makinat e tjera i kanë rënë nga pas në pamundësi frenimi. Kjo gje ka sjell vështirësi në qarkullim. Nga ky aksident ka vetëm dëme materiale.

COMMENTS

WORDPRESS: 0