Aksident në aksin Elbasan-Peqin/ Shkak moti i keq

Fqinji/ Dedikim Fatosit që vari veten nga harresa qeverisë
Drejtësia austriake rifut “shaminë” në shkolla ndërkohë që Kosova merr vendimin e kundërt
“Thuaja emrin”/ Elbasan, Marshim për vrasjen makabër të Liljana Buzos dhe të të gjitha grave të rëna nga dora e bashkëshortëve të tyre

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur pak më parë në aksin Elbasan-Peqin, pranë fshatit Papër.

Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe janë lënduar dy drejtuesit, të cilët janë dërguar në spital.

Gjendja e tyre nuk dihet ende ndërsa paraprakisht dyshohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e motit të keq dhe shpejtësisë me të cilën po lëviznin mjetet.

Pas përplasjes mes tyre, mjetet janë përplasur dhe me bordurën anësore të rrugës duke pësuar edhe me shumë dëme materiale.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes, për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.IMG_5675

COMMENTS

WORDPRESS: 0