Aksident  i rëndë në aksin rrugor Milot -Rrëshen

Aksident i rëndë në aksin rrugor Milot -Rrëshen

Sërish aksident me pjesëmarrës linjat e transportit publik në Tiranë, Audi përplaset me autobusin e Tiranës së Re
Aksidenti në Elbasan/ Humb jetën 21 vjeçari
Tragjedia e 25-vjeçares! Sapo ishte martuar, për pak ditë do zhvendosej në Angli, por shoferi nën efektin e drogës i mori jetën në oborrin e shtëpisë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ne aksin rrugor Milot-Rrëshen në dalje të Rubikut.
Një automjet tip “Volsvagen” ka humbur kontrollin duke u përplasur me barrierën mbrojtëse dhe më pas ka përfunduar poshtë rrugës. Si pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë dy të rinj nga Tropoja.
Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vengjarje ku po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqet e ketij aksidenti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0