8 Prill, Dita Nderkombetare e Romeve!

Gjate aktivitetit te sotem ku aktivistet e LRER -se prezantuan dokumentarin “Kuadrate Bardhe e Zi”, nje galeri fotosh si dhe percollen mesazhe institucioneve per me shume vemendje dhe perfshirje.  

Elbasan/ Çaktivizohet 150 gram eksploziv, ishin vendosur në një këpucë
Të jetosh në mjerim të plotë ekonomik dhe me një shtëpi të rrënuar sëbashku me familjen…
Tirania është një Përbindësh që ushqehet nga…

Gjate aktivitetit te sotem ku aktivistet e LRER -se prezantuan dokumentarin “Kuadrate Bardhe e Zi”, nje galeri fotosh si dhe percollen mesazhe institucioneve per me shume vemendje dhe perfshirje.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0