59 vjeçari në Sarandë tenton ti japë fund vetes por mbeti i plagosur, shkak debatet në familje: Nuk dua asnjë…

59 vjeçari në Sarandë tenton ti japë fund vetes por mbeti i plagosur, shkak debatet në familje: Nuk dua asnjë…

Berat/ Banesa në flakë, zjarrfikësit arrijnë të shpëtojnë paratë e familjes
Mbledh para’ për librat që më kushtojnë 50 mijë lekë (të vjetra)
Aksident i katërfishtë – Fushë-Krujë, katër makina përplasen kokë më kokë me njëra-tjetrën

Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja ne Bamatat ku 59 vjeçari Musa Haxhi është vetëplagosur me armë gjahu. Për shkak të plages së marrë është nisur me helikopter në spitalin e Traumes në Tirane.

Çiften e kishte vendosur ë  gjoks per t’u vetevrare, pasi kishte qëllim për t’i dhene fund jetes.

Gjendja sipas bluzave te bardha pas ndihmës së parë ne urgjencën e Sarandës deri edhe ne dhenie gjaku, ishte e stabiliziar.

Shkak për ngjarjen ishte grindja ne familje. Kishte bere debate ne familje. Ishte i divorcuar nga gruaja dhe ka dy fëmijë.

“Nuk dua asnje nga ju, dua vetëm djalin”, mesohet të ketë thënë 59 vjeçari.

FaxWeb

COMMENTS

WORDPRESS: 0