Tag: egjiptian

Vërtet i erdhi keq “Medias” për komunitetin Egjiptian ?!!!

Vërtet i erdhi keq “Medias” për komunitetin Egjiptian ?!!!

Nga Gentian Sejrani Menjëherë pas publikimit të znj. Senida Mesi në postin e zv Kryeministres nga z.Rama, mediat nisën të krijonin “scoopin mediatik” ...
Përmbarimi/ Sekuestro ndihmës ekonomike. Organizata është e paligjshme.

Përmbarimi/ Sekuestro ndihmës ekonomike. Organizata është e paligjshme.

Miranda Toska, nënë e tre vajzave është përballur këto ditë me një vendim të Përmbarimit që e lë atë dhe vajzat e saj në mëshirë të fatit. 10 vjet më ...
2 / 2 POSTS