Sa kushton bileta për ndeshjen Itali-Shqipëri??

Gripi i Aussie / Britani spitalet mbyllin dyert e tyre për vizitorët dhe kishat ndalojnë shtrëngimet e duarve për të frenuar epideminë
Prodhuesit: Blini bukë të paprerë, shmangi mikrobet
Zanati i tezgjahut një dëshirë ku lë të kuptosh se këtu tradita vazhdon…

kombetarja2

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar që ka nisur shitja e biletave për ndeshjen eliminatore zyrtare të 24 marsit në Palermo, midis Italisë dhe Shqipërisë. Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “ RENZO BARBERA”. Në dispozicion të tifozëve shqiptarë janë biletat tek sektori i tifozëve miq dhe çmimi i tyre është 12 Euro. Kjo ndeshje po pritet me interes të madh nga tifozëria.

COMMENTS

WORDPRESS: 0