Partizani reagon ndaj vendimit

Klubi i Partizanit ka reaguar pas vendimit që Komisioni i Displinës Sportive në FSHF mori duke e dënuar me 4 ndeshje pa tifozë. Të kuqtë e cilësojn

Ndërtuesit kundër dhënies së 3% të sipërfaqes për strehimin social..
Çmimet e “kripura” të biletave drejt Shqipërisë, më shtrenjtë në gjithë rajonin
Bashkia Tiranë/ Shtohet me 100 numri i policëve bashkiake. A është i nevojshëm ?

partizani_3

Klubi i Partizanit ka reaguar pas vendimit që Komisioni i Displinës Sportive në FSHF mori duke e dënuar me 4 ndeshje pa tifozë.

Të kuqtë e cilësojnë këtë vendim si një sulm të drejtpërdrejtë dhe të palogjishkëm të Federatës Shqiptare të futbollit ndaj Partizanit. Një maskaradë që cënon garën deklaron ndër të tjera klubi kryeqtetas.

COMMENTS

WORDPRESS: 0