Durrës/Një endacak është gjetur i vdekur mengjesin e sotëm.

Durrës/Një endacak është gjetur i vdekur mengjesin e sotëm.

Durrës një endacak është gjetur i pajetë mengjesin e sotëm  në hyrjen nr.2 të portit të durrësit. Ende nuk dihet identiteti dhe mosha, policia në vendngjarje. Related

“Na morën në qafë. Më mirë ta na thotë shteti vdisni”, Ankesa nga të sëmurët për listën e re të barnave
Aksident/ Dy të plagosur rëndē
Itali,  Rreth 150 romë në Napoli janë përsëri në rrezik nga dëbimi me forcë dhe të mbetën të pastrehë

Durrës një endacak është gjetur i pajetë mengjesin e sotëm  në hyrjen nr.2 të portit të durrësit.

Ende nuk dihet identiteti dhe mosha, policia në vendngjarje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0