Category: KULTURË

1 2 321 / 21 POSTS
Egjipt/ Zbulohet statuja 3 mijë vjeçare e Ramses 2

Egjipt/ Zbulohet statuja 3 mijë vjeçare e Ramses 2

​Një grup arkeologësh nga Egjipti dhe Gjermania kanë zbuluar një statujë gjigante me lartësi 8 metra të varrosur në një zonë kënetore në një lagje të ...
1 2 321 / 21 POSTS