8 Prill, Dita Nderkombetare e Romeve!

Gjate aktivitetit te sotem ku aktivistet e LRER -se prezantuan dokumentarin “Kuadrate Bardhe e Zi”, nje galeri fotosh si dhe percollen mesazhe institucioneve per me shume vemendje dhe perfshirje.   Related

Harresa e Qeverisë prek mijëra familje në nevojë për energjinë elektrike
Shkoza një “skenar” i përsëritur/ Disa vite më parë e njëjta gjë ndodhi me banorët në Selitës
Egjipt/ Zbulohet statuja 3 mijë vjeçare e Ramses 2

Gjate aktivitetit te sotem ku aktivistet e LRER -se prezantuan dokumentarin “Kuadrate Bardhe e Zi”, nje galeri fotosh si dhe percollen mesazhe institucioneve per me shume vemendje dhe perfshirje.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0